Roczek technics Group PL

wpis w: Bez kategorii | 0

My tu baju baju, a tu wypadł nam okrągły roczek!!! ??????


Dokładnie 31 lipca 2018 pewien człowiek, miłośnik muzyki oraz sprzętu marki Technics postanowił stworzyć miejsce na stronach polskiego Facebook’a, którego jeszcze nie było. Grupy łączących zapaleńców jednej marki, w której na pierwszym miejscu liczyłby się wzajemny szacunek oraz wolność słowa.
Okazało się, że pomysł był trafiony i grupa zaczęła się szybko rozwijać. Nie trzeba było czekać długo by przerosła możliwości czasowe jednego człowieka. Tutaj z pomocą przybył Mikołaj oraz Marcin, którzy weszli w szeregi administracji pilnując i wspierając grupę w swoim wolnym czasie.
W pewnym momencie, pewnego pięknego słonecznego dnia napisał do mnie pewien człowiek i zapytał „Łukasz dlaczego nie stworzyć forum internetowego?”. Tą osobą był Peter, który biorąc sprawę w swoje recę, załatwił serwer i zbudował Forum Technics Group PL, wkraczając w ten sposób do administracji.
Chciałbym z tego miejsca podziękować Wam Panowie, że jesteście, że pomagacie, że czuwacie nad grupą. Dziękuję również za Wasze pomysły oraz wskazówki, które wpływają na atrakcyjność grupy. Bez Was nie dał bym rady. Chciałbym również podziękować Czarkowi, że spierał nas w moderatorce.
Co udało się nam uzyskać przez rok czasu?

  • liczbę członków liczącą prawie 2000
  • kalendarz grupowy ze zdjęciami naszych sprzętów
  • Forum Technics Group PL
  • Technics Group PL na Instagram
  • konkurs literacki
  • konkurs związany z numerami seryjnymi
  • zainteresowanie grupą przez obcokrajowców
  • stabilną pozycję na FB

Jakie plany na przyszły rok działalności grupy? Szczerze nie wiem, gdyż pomysły przychodzą do głowy z dnia na dzień. Na pewno wrócimy do projektu kalendarza i na to daję słowo.
Kończąc chciałbym podziękować wszystkim Wam za obcność w grupie. Za zdjęcia, za tematy, za dyskusje, za instrukcje, za katalogi, za wsparcie serwisowe, w końcu za wszystko, za cały wkład w istnienie oraz rozwój grupy.
Chciałbym podkreślić tutaj ogromne zasługi dla grupowiczów, którzy są z nami od początku:
Jan Wojciech Kinczel, Adam Lazy, Adam Sz, Andrzej Duch, Andrzej Kozak, Andrew Murphy, Andrzej Mingis Minginowicz, Andrzej Szmuc, Arkadiusz Jajuga, Arkadiusz Milczarek, Artur Kwiatkowski, Artur Perak, Artur Sieradz, Bartosz Szwed, Bogdan Skiba, Damian Kot, Daniel Jurczyk, Daniel Perzynskii, Dariusz Krawczyk, Dariusz Witkowski, Grzegorz Rulewski, Gustaw Kruszynski, Henryk Stawik, Jan Chrast, Jan Małozięć, Jarek Ogór Koltowski, Ka Ska, Krystian Piwowarek, Krzysztof Jasiukiewicz, Krzysztof Moszyński, Krzysztof Musial, Krzysztof Zdrojek, Kuba Machowski, Marcin Białkowski, Marcin Forek, Marcin Mazur, Marcin Wojciesz, Marek Golisz, Marek Gwozdz, Jarosław Michalec, Marek Vanquish, Marian Matusiewicz, Mariusz Antczak, Mariusz Selerski, Martin Artur Kwiatkowski, Martin Smith, Max Staszyński, Michał Górka, Michał Katolik, Michał Stankowski, Mieczysław Wojdyła, Paweł Michał Bejm, Paweł Sarnat, Piotr Lech, Piotr Osiński, Piotr Łabęcki, Przemysław Domaradzki, Przemysław Pawel Nowak, Rafau Szczerbak, Rafał Szczerbak, Rafał Polański, Rafał Sokołowski, Robert St, Rui Maciej, Tomasz Kowalewicz, Tomasz Pieróg Piro, Tomasz Puścizna, Walker Freeman, Wiesław Mrówczyński, Wojciech Buryło, Wojtek Wojciech Buryło, Łukasz Skrzypek, Zbigniew Kasprzak oraz wszyscy, których przypadkiem pominąłem. Musicie mi wybaczyć.


Dziękuję kochani, że z nami jesteście!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *