Kalendarz 2022 !!!

wpis w: Bez kategorii | 0

Jest pewna rzecz, która cyklicznie pojawia się w naszej grupie pod koniec roku. Co to takiego…? Starzy wyjadacze naszej grupy wiedzą doskonale o czym pisze. Mowa o grupowym kalendarzu Technics!!

!!! NADSZEDŁ CZAS !!!

W tym roku ogromne podziękowania za przygotowanie najnowszej edycji należą się Peterowi oraz Marek’owi. Którzy w swoim wolnym czasie znaleźli moment by przygotować projekt, porozumieć się z drukarnią, zorganizować logistykę i pakowanie.

Panowie jesteście WIELCY i dziękujemy za włożony czas oraz wysiłek. ♥♥

Przechodząc do konkretów – wydrukowanych jest 36 sztuk i tyle jest dostępnych. Jeśli pojawi się większe zainteresowanie to możliwy będzie dodruk, niestety odbije się on na cenie. Cena, no właśnie.. co z nią. Otóż za 50pln kalendarz ląduje pod Waszymi drzwiami. Wysyłka zagraniczna wyceniana będzie indywidualnie.

O kalendarzu – format 306mm x 476mm, druk dwustronny, 6 stron plus okładka, karton biały, matowy obustronnie powlekany 250g.

Co zrobić by go kupić? Wystarczy w komentarzu na Facebooku wpisać swoje imię i nazwisko oraz liczbę sztuk. Po uzbieraniu listy 36 osób wyślemy każdemu w wiadomości prywatnej numer konta do wpłat – simple as it is 🙂

1..2..3.. zaczynamy!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *